Kereskedők

Weboldalon megrendelt termékek, a következő kereskedőknél vehetők át:

 

Amennyiben nem találja a megfelelő kereskedőt listákban, úgy kérem keresse ügyfélszolgálatunkat.

 

Budapest - Daniella Kft. III.ker. obuda@daniella.hu

 

Budapest - Govill Kft.,III.ker. info@govill.hu

 

Budapest - Daniella Kft. X.ker. budapest@daniella.hu

 

Budapest - ElektroProfi Ker.Kft. X.ker. kereskedelem@elektroprofi.hu


Budapest – Mentavill Kft.-Kőbánya, X.ker. kob@mentavill.hu

 

Budapest,-  Mile Kft., Budapesti központ, X. ker. milekft@mile-kft.hu

 

Budapest - Daniella Kft. XI.ker. ujbuda@daniella.hu

 

Budapest - ElektroProfi Ker.Kft.,XI.ker. fehervari@elektroprofi.hu

 

Budapest,- DL'1 Kft Központ, XIII. ker. dl1@dl1.hu

 

Budapest,- Marchiol Kft, XIII. ker. budapest@marchiol.hu

 

Budapest, -Duoverzio Kft. Központ XIII. ker. info@duoverzio.hu


Budapest – Mentavill Kft.-Csepel, XXI.ker. bud@mentavill.hu

 

Budapest,- Univolt Hungária Kft. XXI.ker. iroda@univolt.hu

 

 

Balatonlelle - ElektroProfi Ker.Kft., balatonlelle@elektroprofi.hu

 

Békéscsaba - Daniella Kft., bekescsaba@daniella.hu

 

Cegléd - Daniella Kft., cegled@daniella.hu

 

Debrecen - Daniella Kft. Központ, debrecen@daniella.hu

 

Debrecen - Daniella Kft. debrecen2@daniella.hu

 

Debrecen - ElektroProfi Ker.Kft., debrecen@elektroprofi.hu

 

Dunaújváros - Daniella Kft. dunaujvaros@daniella.hu


Eger – Mentavill Kft.,  egr@mentavill.hu


Gyöngyös – Mentavill Kft., gys@mentavill.hu

 

Győr - Daniella Kft., gyor@daniella.hu

 

Győr - Duoverzio Kft. gyor@duoverzio.hu

 

Győr - ElektroProfi Ker.Kft., gyor@elektroprofi.hu

 

Győr - Vilszerker Kft. kereskedelem@vilszerker.hu

 

Gyula - Daniella Kft. gyula@daniella.hu

 

Jászberény - Daniella Kft., jaszbereny@daniella.hu

 

Kaposvár - Daniella Kft., kaposvar@daniella.hu

 

Kazincbarcika – Mentavill Kft., kab@mentavill.hu

 

Kecskemét - Daniella Kft., kecskemet@daniella.hu

 

Kecskemét - Daniella Kft., kecskemet2@daniella.hu

 

Komárom - Rotavill Kft. , komarom@rotavill.hu

 

Miskolc - Daniella Kft., miskolc@daniella.hu


Miskolc - DL'1 Kft, miskolc@dl1.hu

 

Miskolc -ElektroProfi Ker.Kft - miskolc@elektroprofi.hu


Miskolc – Mentavill Kft., mis@mentavill.hu

 

Nagykanizsa - ElektroProfi Ker.Kft., nagykanizsa@elektroprofi.hu

 

Nyíregyháza - Daniella Kft., nyiregyhaza@daniella.hu

 

Nyíregyháza - DL'1 Kft, nyiregyhaza@dl1.hu

 

Pécs - Daniella Kft., pecs@daniella.hu

 

Sopron - Daniella Kft., sopron@daniella.hu

 

Szeged - Daniella Kft., szeged@daniella.hu

 

Szeged - Duoverzio Kft. szeged@duoverzio.hu

 

Szeged - ElektroProfi Ker.Kft., szeged@elektroprofi.hu

 

Szeged - Feszültség Kft. feszultseg@feszultseg.hu

 

Székesfehérvár - Daniella Kft., szekesfehervar@daniella.hu

 

Székesfehérvár – Duoverzio Kft. szfh@duoverzio.hu


Székesfehérvár – Mentavill Kft.-Központ, feh@mentavill.hu

 

Szolnok - Daniella Kft., szolnok@daniella.hu


Szombathely – Mentavill Kft., szh@mentavill.hu

 

Tata - Rotavill Kft.,tata@rotavill.hu

 

Tatabánya - Duoverzio Kft. bekefi@duoverzio.hu

 

Tatabánya - Mentavill Kft., tba@mentavill.hu

 

Tatabánya - Rotavill Kft.,bolt@rotavill.hu

 

Veszprém - Daniella Kft., veszprem@daniella.hu

 

Zalaegerszeg - Daniella Kft., zalaegerszeg@daniella.hu

 

 

 

 A megrendelt termékek átvételi idejéről a rendeléskor megadott kereskedő partnerünknél lehet érdeklődni.

KOSÁR